D38999/26FD15PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/26FD15PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG
Fitxak:
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D38999/26FD15PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/26FD15PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 15C 14#20 1#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1001 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 1792-30832
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy