D38999/24ZF18SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24ZF18SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 443 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 443 pcs
  • Mezua
D38999/24ZF18SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24ZF18SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 443 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-18 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24ZF18SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 (14 + 4 Triax) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 5A, 45A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Black Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Produktu erlazionatuak
D38999/24ZF18SA
D38999/24ZF18SA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Stockean: 422 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/24ZF18SC-LC
D38999/24ZF18SC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT