D38999/24WD15SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24WD15SD
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/24WD15SD.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24WD15SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24WD15SD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1765 pcs Datuen fitxa D38999/24WD15SD.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899924WD15SD
SD38999/24WD15SD
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24WD15SC
D38999/24WD15SC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT 15POS JAM NUT W/SCKT
Stockean: 1961 pcs
Deskarga: D38999/24WD15SC.pdf
RFQ
D38999/24WD15SC-LC
D38999/24WD15SC-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 15POS SKT
Stockean: 1047 pcs
Deskarga: D38999/24WD15SC-LC.pdf
RFQ
D38999/24WD15SD
D38999/24WD15SD
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP