D38999/24KF32PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24KF32PC
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 805 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 805 pcs
  • Mezua
D38999/24KF32PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24KF32PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 805 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24KF32PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24KF32PC-LC
D38999/24KF32PC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT
Stockean: 4229 pcs
Deskarga: D38999/24KF32PC-LC.pdf
RFQ
D38999/24KF32PN
D38999/24KF32PN
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP