D38999/24FJ46SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ46SC
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 634 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 634 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ46SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ46SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 634 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-46 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FJ46SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A, 13A, 45A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ46SB
D38999/24FJ46SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 46POS CRIMP
Stockean: 455 pcs
Deskarga: D38999/24FJ46SB.pdf
RFQ
D38999/24FJ46SD-LC
D38999/24FJ46SD-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Stockean: 5382 pcs
Deskarga: D38999/24FJ46SD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ46SC
D38999/24FJ46SC
deskribapena: CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP