D38999/24FJ37SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ37SC
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 809 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ37SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ37SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 809 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FJ37SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 13A