D38999/24FJ37PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ37PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ37PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ37PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1071 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-37 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FJ37PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 37 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 37 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ37PC-LC
D38999/24FJ37PC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT