D38999/24FJ29PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ29PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 917 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 917 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ29PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ29PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 917 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FJ29PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ29PD-LC
D38999/24FJ29PD-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 29POS PNL MT
Stockean: 5966 pcs
Deskarga: D38999/24FJ29PD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FJ29PB
D38999/24FJ29PB
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Stockean: 1154 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 29POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 843 pcs
Deskarga: D38999/24FJ29PB.pdf
D38999/24FJ29PC-LC
D38999/24FJ29PC-LC