D38999/24FJ19SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FJ19SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Stock egoera 901 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24FJ19SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FJ19SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 901 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-19 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899924FJ19SC
SD38999/24FJ19SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 23A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FJ19SB
D38999/24FJ19SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Stockean: 688 pcs
Deskarga: D38999/24FJ19SB.pdf
RFQ
D38999/24FJ19SC
D38999/24FJ19SC