D38999/24FG39PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FG39PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT
Fitxak:
  • Mezua
D38999/24FG39PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FG39PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1090 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 21-39 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FG39PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A, 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Produktu erlazionatuak
D38999/24FG39PD
D38999/24FG39PD
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 39POS JAM NUT W/PINS
Stockean: 734 pcs
Deskarga: D38999/24FG39PD.pdf
RFQ
D38999/24FG39PC-LC
D38999/24FG39PC-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Stockean: 3491 pcs
Deskarga: D38999/24FG39PC-LC.pdf
RFQ
D38999/24FG39PB-LC
D38999/24FG39PB-LC
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 39POS PIN
Stockean: 1118 pcs
Deskarga: D38999/24FG39PB-LC.pdf
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Deskarga:
D38999/24FG39PC
D38999/24FG39PC
Stockean: 804 pcs
Deskarga: D38999/24FG39PC.pdf
D38999/24FG39PB
D38999/24FG39PB
Deskarga:
deskribapena: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP
Deskarga: D38999/24FG39PD.pdf
D38999/24FG39PC
D38999/24FG39PC
Deskarga: D38999/24FG39PC.pdf
D38999/24FG39PC-LC
D38999/24FG39PC-LC