D38999/24FF32SA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FF32SA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/24FF32SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FF32SA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1349 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899924FF32SA
SD38999/24FF32SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/24FF32SA
D38999/24FF32SA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SCKT
Stockean: 1061 pcs
Deskarga: D38999/24FF32SA.pdf
RFQ
D38999/24FF32SB
D38999/24FF32SB
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN RCPT 32POS JAM NUT W/SKT
Stockean: 1104 pcs
Deskarga: D38999/24FF32SB.pdf
RFQ
D38999/24FF32PE
D38999/24FF32PE
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Deskarga:
D38999/24FF32SA-LC
D38999/24FF32SA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT