D38999/24FF32PA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FF32PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/24FF32PA.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/24FF32PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FF32PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1181 pcs Datuen fitxa D38999/24FF32PA.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899924FF32PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Produktu erlazionatuak
D38999/24FF32PA
D38999/24FF32PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Stockean: 1276 pcs
Deskarga: D38999/24FF32PA.pdf
RFQ
D38999/24FF32PAL
D38999/24FF32PAL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT