D38999/24FF18SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FF18SA
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 585 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Mezua
D38999/24FF18SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FF18SA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 585 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-18 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FF18SA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 (14 + 4 Triax) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 5A, 45A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Produktu erlazionatuak
D38999/24FF18PD-LC
D38999/24FF18PD-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 18POS PNL MT
Stockean: 4887 pcs
Deskarga: D38999/24FF18PD-LC.pdf
RFQ
D38999/24FF18SC
D38999/24FF18SC
deskribapena: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 4363 pcs
Deskarga: D38999/24FF18SC.pdf
RFQ
D38999/24FF18SA-LC
D38999/24FF18SA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT
Deskarga: D38999/24FF18SA-LC.pdf
D38999/24FF18SA
D38999/24FF18SA