D38999/24FE26PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FE26PC
  • Mezua
D38999/24FE26PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FE26PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III JAM NUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1521 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL E
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/24FE26PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Produktu erlazionatuak
D38999/24FE26PB-LC
D38999/24FE26PB-LC
fabrikatzaileak: TE Connectivity Deutsch Connectors
deskribapena: CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN
Stockean: 945 pcs
Deskarga: D38999/24FE26PB-LC.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 26POS PNL MT
Stockean: 2911 pcs
RFQ
D38999/24FE26PC
D38999/24FE26PC
deskribapena: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Stockean: 1256 pcs
Deskarga: D38999/24FE26PC.pdf
D38999/24FE26PD
D38999/24FE26PD
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: MILDTL 38999 III JAM NUT
Deskarga:
D38999/24FE26PB
D38999/24FE26PB
deskribapena: CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS
Deskarga: D38999/24FE26PB.pdf
D38999/24FE26PC-LC
D38999/24FE26PC-LC