D38999/24FD19PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/24FD19PB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/24FD19PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/24FD19PB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1691 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa - Idatzi atributuak -
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu D Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
RoHS egoera Bulk Beste izenak D3899924FD19PB
SD38999/24FD19PB
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Fabrikatzailearen zatia zenbakia D38999/24FD19PB Diametro handiak hornituak 15-19
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
deskribapena CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS Uneko balorazioa 7.5A