D38999/20WD19PDL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WD19PDL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
D38999/20WD19PDLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WD19PDL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2022 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL D Shell tamaina - Txertatu 15-19
Shell Material Aluminum Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series III Packaging Bulk
Beste izenak SD38999/20WD19PDL Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -