D38999/20WD15SD
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20WD15SD
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 15C 14#20 1#16 SKT RECP
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D38999/20WD15SDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20WD15SD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1044 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 1792-27881
Orientazio D Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Olive Drab
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20WD15SD-LC
D38999/20WD15SD-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 15POS PNL MT
Stockean: 6748 pcs
Deskarga: D38999/20WD15SD-LC.pdf
RFQ
D38999/20WD15SC-LC
D38999/20WD15SC-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
Stockean: 1316 pcs
Deskarga:
RFQ
D38999/20WD15SD
D38999/20WD15SD
deskribapena: CONN RCPT FMALE 15POS GOLD CRIMP