D38999/20MJ61SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MJ61SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/20MJ61SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MJ61SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1194 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak D3899920MJ61SC
SD38999/20MJ61SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20MJ61SC
D38999/20MJ61SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP