D38999/20MJ46SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MJ46SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8D 46C MIXED SKT RECP
Fitxak: D38999/20MJ46SC.pdf
Stock egoera 581 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
D38999/20MJ46SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MJ46SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8D 46C MIXED SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 581 pcs Datuen fitxa D38999/20MJ46SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-46 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak SOUD38999/20MJ46SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A, 13A, 45A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20MJ46SB-LC
D38999/20MJ46SB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 46POS PNL MT
Stockean: 954 pcs
Deskarga: D38999/20MJ46SB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MJ46SC-LC
D38999/20MJ46SC-LC
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8D 46C MIXED SKT RECP
Stockean: 1370 pcs
Deskarga: D38999/20MJ46SC-LC.pdf
RFQ
D38999/20MJ46SD-LC
D38999/20MJ46SD-LC