D38999/20MJ29SC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MJ29SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
  • Mezua
D38999/20MJ29SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MJ29SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 1163 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-29 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak SD38999/20MJ29SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 13A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20MJ29SC
D38999/20MJ29SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP