D38999/20MH55PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MH55PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
  • Mezua
D38999/20MH55PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MH55PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1000 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL H
Shell tamaina - Txertatu 23-55 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/20MH55PA
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20MH55PB-LC
D38999/20MH55PB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Stockean: 6687 pcs
Deskarga: D38999/20MH55PB-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55PA-LC
D38999/20MH55PA-LC
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
Stockean: 1421 pcs
Deskarga: D38999/20MH55PA-LC.pdf
RFQ
D38999/20MH55JN
D38999/20MH55JN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 677 pcs
Deskarga:
D38999/20MH55PA-LC
D38999/20MH55PA-LC