D38999/20MF11PC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MF11PC
  • Mezua
D38999/20MF11PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MF11PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1246 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy