D38999/20MD18JD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20MD18JD
  • Mezua
D38999/20MD18JDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20MD18JD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1780 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy