D38999/20KF32PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20KF32PD
  • Mezua
D38999/20KF32PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20KF32PD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1009 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-32 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy