D38999/20KF11SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20KF11SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/20KF11SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20KF11SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1173 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 19-11 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore -
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20KF11SB-LC
D38999/20KF11SB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT