D38999/20JD18PD
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20JD18PD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/20JD18PDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20JD18PD fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1419 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio D
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 18
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy