D38999/20JD18JB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20JD18JB
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/20JD18JBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20JD18JB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1586 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/20JD18JB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 100.0µin (2.54µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Olive Drab Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20JD18JB
D38999/20JD18JB
fabrikatzaileak: Agastat Relays / TE Connectivity
deskribapena: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Stockean: 1291 pcs
Deskarga: D38999/20JD18JB.pdf
RFQ
D38999/20JD18JB-LC
D38999/20JD18JB-LC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT