D38999/20JD15PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20JD15PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
D38999/20JD15PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20JD15PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 1311 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-15 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak 874D38999/20JD15PC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Uneko balorazioa 7.5A, 13A