D38999/20FJ46SC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FJ46SC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP
Fitxak: D38999/20FJ46SC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 662 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
  • Mezua
D38999/20FJ46SCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FJ46SC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 662 pcs Datuen fitxa D38999/20FJ46SC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-46 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Beste izenak SD38999/20FJ46SC
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 46 (44 + 2 Coax) Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A, 13A, 45A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm)
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
D38999/20FJ46SB
D38999/20FJ46SB
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT 46POS WALL MNT W/SCKT
Stockean: 643 pcs
Deskarga: D38999/20FJ46SB.pdf
RFQ
D38999/20FJ46SC
D38999/20FJ46SC
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT FMALE 46POS GOLD CRIMP