D38999/20FH32PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: D38999/20FH32PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
D38999/20FH32PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia D38999/20FH32PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena MILDTL 38999 III WALL MOUNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1098 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL H
Shell tamaina - Txertatu 23-32 Shell Material Aluminum
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series III
Packaging Bulk Orientazio C
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy