BACC63DC25-24SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63DC25-24SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 24C 12#16, 12#12 SKT RECP
Fitxak: BACC63DC25-24SN.pdf
Stock egoera 292 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 292 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63DC25-24SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63DC25-24SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 24C 12#16, 12#12 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 292 pcs Datuen fitxa BACC63DC25-24SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy