BACC63DC15-19SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63DC15-19SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 837 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 837 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63DC15-19SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63DC15-19SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 837 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-19 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SBACC63DC15-19SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A