BACC63DB25-61SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63DB25-61SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 525 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 525 pcs
  • Mezua
BACC63DB25-61SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63DB25-61SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG FMALE 61POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 525 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Stainless Steel
Shell Amaitu Passivated Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SBACC63DB25-61SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A