BACC63DB17-26SAH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63DB17-26SAH
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 551 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
  • Mezua
BACC63DB17-26SAHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63DB17-26SAH fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLG HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 551 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Shielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 17-26
Shell Material Stainless Steel Shell Amaitu Passivated
Series BACC63, 8D Packaging Bulk
Beste izenak SBACC63DB17-26SAH Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection Environment Resistant
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea -
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Stainless Steel, Passivated
Coupling Nut Diametroa 1.406" (35.71mm) Harremanetarako mota Crimp