BACC63CU25D61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CU25D61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 61C 61#20 PIN RECP
Fitxak: BACC63CU25D61PN.pdf
Stock egoera 630 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 630 pcs
  • Mezua
BACC63CU25D61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CU25D61PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 61C 61#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 630 pcs Datuen fitxa BACC63CU25D61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Composite
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 61
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy