BACC63CU17-26SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CU17-26SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 26C 26#20 SKT RECP
Fitxak: BACC63CU17-26SB.pdf
Stock egoera 852 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 852 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63CU17-26SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CU17-26SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 26C 26#20 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 852 pcs Datuen fitxa BACC63CU17-26SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 17-26 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SOUBACC63CU17-26SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 26 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A
Harremanetarako materiala Copper Alloy Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore - Kable irekitzea -
Backshell materiala, Plate - eskaerak Aviation, Marine, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
BACC63CU17-26SB
BACC63CU17-26SB
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: BACC 26C 26#20 SKT RECP NI
Stockean: 627 pcs
Deskarga: BACC63CU17-26SB.pdf
RFQ
BACC63CU17-26SAH
BACC63CU17-26SAH
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT