BACC63CT25-61SN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CT25-61SN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 61C 61#20 SKT PLUG
Fitxak: BACC63CT25-61SN.pdf
Stock egoera 542 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 542 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
BACC63CT25-61SNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CT25-61SN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 61C 61#20 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 542 pcs Datuen fitxa BACC63CT25-61SN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-61 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SOUBACC63CT25-61SN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Uneko balorazioa 7.5A