BACC63CT25-43SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CT25-43SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG
Fitxak: BACC63CT25-43SB.pdf
Stock egoera 405 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 405 pcs
  • Mezua
BACC63CT25-43SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CT25-43SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 53C 23#20, 20#16 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 405 pcs Datuen fitxa BACC63CT25-43SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 43
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy