BACC63CT25-24SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CT25-24SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG
Fitxak: BACC63CT25-24SB.pdf
Stock egoera 279 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 279 pcs
  • Mezua
BACC63CT25-24SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CT25-24SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena BACC 24C 12#16, 12#12 SKT PLUG Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 279 pcs Datuen fitxa BACC63CT25-24SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 25-24 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Materialaren sueztasuna baloratzea - Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy