BACC63CT15-18SB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CT15-18SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 809 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 809 pcs
  • Mezua
BACC63CT15-18SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CT15-18SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG FMALE 18POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 809 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SBACC63CT15-18SB
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Uneko balorazioa 7.5A