BACC63CT13-4PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: BACC63CT13-4PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP
Fitxak:
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
BACC63CT13-4PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia BACC63CT13-4PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG MALE 4POS GOLD CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1876 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 13-4 Shell Material Composite
Shell Amaitu Nickel Series BACC63, 8D
Packaging Bulk Beste izenak SBACC63CT13-4PN
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 4 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ezaugarriak Coupling Nut Mota atxikitzea Threaded
Deskribapen zehatza 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Uneko balorazioa 13A