8T624Z29PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T624Z29PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 29C 29#16 PIN PLUG
Fitxak: 8T624Z29PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 591 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 591 pcs
  • Mezua
8T624Z29PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T624Z29PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 29C 29#16 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 591 pcs Datuen fitxa 8T624Z29PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-29 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-26271
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 29 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy