8T624B61PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T624B61PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 61C 61#20 PIN PLUG
Fitxak: 8T624B61PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 754 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 754 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T624B61PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T624B61PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 61C 61#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 754 pcs Datuen fitxa 8T624B61PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-61 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-26208
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 61 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy