8T622Z55PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T622Z55PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 55C 55#20 PIN PLUG
Fitxak: 8T622Z55PN.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 539 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
  • Mezua
8T622Z55PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T622Z55PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 55C 55#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 539 pcs Datuen fitxa 8T622Z55PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-26156
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 55 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy