8T622B55PN-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T622B55PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE
Fitxak: 8T622B55PN-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 867 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 867 pcs
  • Mezua
8T622B55PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T622B55PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 867 pcs Datuen fitxa 8T622B55PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-26107 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.639" (41.63mm)