8T620F11PB-LC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T620F11PB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Fitxak: 8T620F11PB-LC.pdf
  • Mezua
8T620F11PB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T620F11PB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1066 pcs Datuen fitxa 8T620F11PB-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-11
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-25973 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 11
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 11 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.529" (38.83mm)