8T620B39PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T620B39PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 39C 37#20 2#16 PIN PLUG
Fitxak: 8T620B39PN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 964 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
  • Mezua
8T620B39PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T620B39PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
Kopurua eskuragarri 964 pcs Datuen fitxa 8T620B39PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-25936
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy