8T618B32PN
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T618B32PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 32C 32#20 PIN PLUG
Fitxak: 8T618B32PN.pdf
  • Mezua
8T618B32PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T618B32PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 32C 32#20 PIN PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1008 pcs Datuen fitxa 8T618B32PN.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Beste izenak 1792-25790
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Kolore Olive Drab
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
8T618B32SN
8T618B32SN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 32C 32#20 SKT PLUG
Stockean: 1067 pcs
Deskarga: 8T618B32SN.pdf
RFQ
8T618B35BN
8T618B35BN
deskribapena: 8T 66C 66#22D SKT PLUG
Stockean: 1548 pcs
Deskarga: 8T618B35BN.pdf
RFQ
8T618B32PN-LC
8T618B32PN-LC
deskribapena: CONN PLUG HSNG MALE 32POS INLINE