8T614B15PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T614B15PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Fitxak: 8T614B15PA-LC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T614B15PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T614B15PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1095 pcs Datuen fitxa 8T614B15PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-25357 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.155" (29.34mm)