8T114F15PN-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 8T114F15PN-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 15POS INLINE
Fitxak: 8T114F15PN-LC.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 889 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
8T114F15PN-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 8T114F15PN-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 15POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 889 pcs Datuen fitxa 8T114F15PN-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 14-15
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Beste izenak 1792-23839 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 15
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)